Распоред наставе за 2. годину студијског програма Хемија
Летњи семестар 2018/19.

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак  
8:00   лаб. 550, 8:00-14:00
Аналитичка хемија 3 (303H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ4
 
лаб. 473, 10:00-14:00
Практикум из органске хемије (200E1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ5 - алтернативни термин у случају већег броја студената
 
лаб. 263, 10:00-13:00
Физичка хемија 2 (022H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ2
ВХА, 8:00-09:00
Увод у биохемију (408A1)
Теоријске вежбе
Група: 2
    8:00
9:00 ВХА, 9:00-11:00
Органска хемија (200A1)
Предавања
ВХА, 9:00-10:00
Увод у биохемију (408A1)
Теоријске вежбе
Група: 3
 
Нова1, 9:00-10:00
Органска хемија (200A1)
Теоријске вежбе
Група: ХЕ5 и стари студенти
МХА, 9:00-11:00
Аналитичка хемија 3 (303H1)
Предавања
лаб. 550, 9:00-15:00
Аналитичка хемија 3 (303H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ1
 
лаб. 473, 9:00-13:00
Практикум из органске хемије (200E1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ2
9:00
10:00 МХА, 10:00-12:00
Физичка хемија 2 (022H1)
Предавања
10:00
11:00 лаб. 550, 11:00-17:00
Аналитичка хемија 3 (303H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ3
 
лаб. 473, 11:00-15:00
Практикум из органске хемије (200E1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ1
 
ВХА, 16:00-19:00
Основи координационе хемије (121A1)
Предавања
 
уч. 249, 16:00-19:00
Номенклатура у хемији (233A1)
Предавања
 
лаб. 516, 16:00-20:00
Увод у биохемију (408A1)
Лабораторијске вежбе
Група: 1, 2
(по једна група наизменично сваке друге недеље)
 
РЛАБ, 16:00-19:00
Обрада резултата мерења (311A1)
Предавања
Група: 2
(Због ограниченог броја места у РЛАБ студенти су подељени у две групе за предавања)
МХА, 11:00-12:00
Физичка хемија 2 (022H1)
Предавања
11:00
12:00 ВХА, 12:00-14:00
Органска хемија (200A1)
Предавања
лаб. 550, 12:00-18:00
Аналитичка хемија 3 (303H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ2
 
Нова1, 12:00-13:00
Органска хемија (200A1)
Теоријске вежбе
Група: ХЕ3 и ХЕ4
 
лаб. 473, 14:00-18:00
Практикум из органске хемије (200E1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ3
 
ВПШ 11, 14:00-17:00
Педагогија (043P1)
Предавања
 
лаб. 263, 14:00-17:00
Физичка хемија 2 (022H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ4
12:00
13:00 13:00
14:00 ВХА, 14:00-15:00
Аналитичка хемија 3 (303H1)
Предавања
РЛАБ, 14:00-17:00
Обрада резултата мерења (311A1)
Предавања
Група: 1
 
уч. 279, 14:00-15:00
Увод у биохемију (408A1)
Теоријске вежбе
Група: 1
 
лаб. 473, 15:00-19:00
Практикум из органске хемије (200E1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ4
 
лаб. 263, 16:00-19:00
Физичка хемија 2 (022H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ1
14:00
15:00 Нова1, 15:00-16:00
Органска хемија (200A1)
Теоријске вежбе
Група: ХЕ1 и ХЕ2
 
лаб. 263, 15:00-18:00
Физичка хемија 2 (022H1)
Лабораторијске вежбе
Група: ХЕ3
СЗС, 15:00-17:00
Увод у биохемију (408A1)
Предавања
(предавања сваке друге недеље)
 
СЗС, 15:00-17:00
Увод у биохемију (408A1)
Теоријске вежбе
(сваке друге недеље)
15:00
16:00 16:00
17:00 лаб. 516, 17:00-19:00
Увод у биохемију (408A1)
Лабораторијске вежбе
17:00
18:00     18:00
19:00         19:00
20:00           20:00

Генерисано: 03. 04. 2019. у 14:47:50