Распоред наставе за просторију: Учионица 316
Зимски семестар 2018/19.

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак  
8:00 8:00-11:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЕ
Група: Ц, Д
8:00-09:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Група: стари студенти (ХЕ, ХЖС)
8:00-10:00
Физичка хемија (029B1)
Предавања
8:00-10:00
Физичка хемија (029B1)
Предавања
  8:00
9:00 9:00-12:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЕ
Група: А, Б
9:00-10:00
Органска хемија (200A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЕ
Група: ХЕ2, ХЕ4
9:00
10:00 10:00-12:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЕ
Група: А, Б
10:00-13:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЕ
Група: E, Ф
10:00-11:00
Структурне инструменталне методе (221K1)
Предавања
Студ. прог: БХ
10:00
11:00 11:00-13:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЖС
11:00-13:00
Структурне инструменталне методе (221K1)
Предавања
Студ. прог: БХ
11:00
12:00 12:00-14:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЕ
Група: Ц, Д
12:00-13:00
Стереохемија (232H1)
Теоријске вежбе
Група: A,Б
12:00
13:00 13:00-16:00
Основи биотехнологије (413B1)
Предавања
13:00-14:00
Аналитичка хемија 2 (302A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЖС
13:00-14:00
Стереохемија (232H1)
Теоријске вежбе
Група: Е, Ф
13:00-15:00
Структурне инструменталне методе (221A1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: ХЕ
Група: E, Ф
13:00
14:00 14:00-16:00
Структурне инструменталне методе (221K1)
Предавања
Студ. прог: БХ
14:00-16:00
Аналитичка хемија 2 (302H1)
Теоријске вежбе
Група: ХЕ5, ХЕ6
14:00-16:00
Структурне инструменталне методе (221K1)
Теоријске вежбе
Студ. прог: БХ
Група: Б
14:00
15:00   15:00
16:00 16:00-19:00
Протеински терапеутици са основама биоинформатике (433B1)
Предавања
  16:00-18:00
Одабране области супрамолекулске хемије и нанохемије (254H1)
Предавања
Студ. прог: Х2
16:00-19:00
Анализа реалних узорака (314H1)
Предавања
16:00-18:00
Ремедијација (554S1)
Предавања
16:00
17:00   17:00
18:00       18:00
19:00           19:00
20:00           20:00

Генерисано: 15. 11. 2018. у 16:18:36